Odwiedzin: 720152

0601 2018Jasełka

6 stycznia w  uroczystość Objawienia Pańskiego, zwanego w polskiej tradycji ludowej świętem Trzech Króli, podczas Mszy św. o godz. 9.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Niecikach wystawiły jasełka. Mali aktorzy pięknie odtworzyli wydarzenia sprzed 2000 lat. Ta szczególna noc narodzin Zbawiciela Jezusa Chrystusa została nam przybliżona przez małych aniołków, skromnych pastuszków oraz Mędrców ze Wschodu.

0907 2017Podziękowanie dla Parafian w Słuczu

Wszystko w życiu ma swój początek i koniec…
Dobiegła droga naszego wspólnego pielgrzymowania do Boga.Dziękuję Jezusowi Chrystusowi i Najświętszej Maryi Pannie, że właśnie Was postawił na początku moich doświadczeń jako Proboszcza parafii. Dziękuję także Wam, za otwartość, życzliwość i wyrozumiałość. Długo będę wspominał ostatnią niedzielę pośród Was i choć łez nie było widać, to wzruszony byłem szczerze Waszą serdecznością i ofiarnością.
Proszę abyście przyjęli jako ostatnie moje podziękowanie, ten WIRTUALNY SPACER po Naszym wspólnym kościele.
Szczęść Boże!
Ks. Robert Sulich

0507 2017Pielgrzymka do MB Fatimskiej w Zakopanem

W dniach 3-5 lipca parafianie ze Słucza i Szczuczyna wybrali się na pielgrzymkę, podczas której odwiedzili m.in. : Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach, Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach. Poza tym, podczas pielgrzymki wszyscy mieli okazję poznać turystyczne atrakcje Zakopanego i okolic t.j. Dolinę Strążyńską, Gubałówkę, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, Krupówki. Pogoda dopisała, więc wszyscy choć lekko zmęczeni, wrócili zadowoleni do swoich parafii.